اخبار داغ بازیگران
مدلهای جدید میزهای ال سی دی , تبریک به مناسبت تولد , کت وشلوارمجلسی , دانلود اینستاگرام باورژن قدیم , مانتو گران قیمت , خبر داغ بازیگران ایرانی , سايت مانتو پگاه , عکسای فعطماگل , عکس ژيمناستيک زنان , بيوگرافی فاطما گل 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|

اسامی 14 غرفه برگزیده بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در دو بخش داخلی و بین‌المللی از سوی ستاد برگزاری نمایشگاه اعلام شد.

به گزارش مهر، این ناشران امروز جوایز خود را در مراسم اختتامیه با حضور رئیس جمهور دریافت خواهند کرد.

غرفه‌های برگزیده در بخش های کودک و نوجوان، دانشگاهی، آموزشی، عمومی بخش داخلی و در قسمت نمایش ارزی، کشورها، بازار جهانی کتاب، نمایش ریالی لاتین، نمایش ریالی عربی و  بخش خارجی هستند.

بخش عمومی: دولتی: موسسه انتشارات علمی- فرهنگی، خصوصی: قدر ولایت، شهرستانی: مرسل.بخش دانشگاهی:

دولتی: جهاد دانشگاهی اصفهان، خصوصی: نصر، شهرستان: ارکان دانش.بخش آموزشی: رزمندگان اسلام. بخش کودک و نوجوان:خصوصی: چرخ و فلک ،شهرستانی: حدیث نینوا.

اسامی ناشران در بخش بین‌الملل نیز به شرح ذیل است: نمایش ارزی: شرکت غزال جوان ،کشورها: غرفه ژاپن،بازار جهانی کتاب: غرفه خدمات کامپیوتری علوم اسلامی،نمایش ریالی لاتین: انتشارات جان وایلی ،نمایش عربی: انتشارات دارالولاء لبنان.

همچنین اسامی ناشران برگزیده سال 1388 شامل ناشران خصوصی تهران، شهرستان، وابسته به نهادهای دولتی و عمومی در بخش کودک و نوجوان، بزرگسال و بخش ویژه اعلام شد.

براساس بیانیه هیئت داوران، پس از بررسی و ارزیابی آثار ناشرانی که به مرحله نهایی راه یافته بودند، با توجه به شاخص‌های مصوب در دستورالعمل انتخاب ناشر سال از جمله کیفیت آثار تالیفی، تعداد عناوین چاپ اول، تنوع آثار، توجه به مخاطبان خاص، تناسب کتابهای منتشر شده با نیازهای عملی و فرهنگی و ارزشهای دینی و ملی جامعه، حسن شهرت در بین مولفان، مترجمان و جامعه فرهنگی کشور، رعایت اصول فنی چاپ، داشتن آثار برتر در جشنواره‌های معتبر علمی و فرهنگی کشور، ناشران برگزیده سال 88 معرفی شدند.

هیئت داوران در بخش خصوصی تهران حوزه بزرگسال انتشارات سخن را به دلیل توجه و تعدد و تنوع اثر،‌ کیفیت آثار از نظر رعایت اصول فنی چاپ، حسن شهرت در میان مولفان، مترجمان و جامعه فرهنگی، داشتن آثار ممتاز در جشنواره‌های معتبر عملی و فرهنگی کشور معرفی کرد.

همچنین انتشارات‌های نوید شیراز و موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) به صورت مشترک از سوی هیئت داوران به عنوان ناشران بخش خصوصی شهرستانی در حوزه بزرگسال معرفی شدند.

عنوان برگزیده ناشران وابسته به نهادهای دولتی و عمومی بخش بزرگسال در سال 88، به صورت مشترک به سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی، سمت و سوره مهر اختصاص پیدا کرد.

انتشارات قدیانی با توجه به تناسب آثار منتشر شده با نیازهای علمی و فرهنگی جامعه، عنوان ناشر برگزیده حوزه کودک و نوجوان در بخش خصوصی تهران را در سال 88 از آن خود کرد.

در بخش خصوصی شهرستانی و وابسته به نهادهای دولتی و عمومی حوزه کودک و نوجوان، عروج اندیشه و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان برگزیده معرفی شدند.

انتشارات براق نیز به دلیل توجه به تصویرگری بومی و فعالیت در حوزه چاپ و نشر بین‌الملل شایسته تقدیر شناخته شد.

انتشارات موسسه فرهنگی روایت فتح، انتشارات صریر و انتشارات سوره مهر نیز که به تولید آثار ارزشمند و وزین، یاد و خاطره‌های ماندگار دوران دفاع مقدس در متن زندگی فردی، اجتماعی و آحاد جامعه پرداختند، در این بخش ناشر برگزیده معرفی شدند.

[ ] [ ] [ hwdlt ]
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب