اخبار داغ بازیگران
مدلهای جدید میزهای ال سی دی , تبریک به مناسبت تولد , کت وشلوارمجلسی , دانلود اینستاگرام باورژن قدیم , مانتو گران قیمت , خبر داغ بازیگران ایرانی , سايت مانتو پگاه , عکسای فعطماگل , عکس ژيمناستيک زنان , بيوگرافی فاطما گل 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تهیه طرحی 2 فوریتی درباره تامین کالاهای اولیه و اساسی برای اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه در این کمیسیون خبر داد و احمد توکلی را به عنوان مامور تهیه این طرح معرفی کرد.

به گزارش مهر، جعفر قادری اظهار کرد: طرحی 2 فوریتی درباره تامین معیشت و کالای اساسی برای اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه در کمیسیون برنامه و بودجه در حال بررسی است که بر اساس آن اگر بشود در این شرایط اقتصادی و با وجود تورم فعلی بتوانیم با پرداخت های کالایی به اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه کمک کنیم.

وی تامین حداقل ها برای اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه را هدف اصلی طرح یاد شده عنوان کرد و افزود: درباره این موضوع قرار شده دوستان کار کنند و پیشنهاد خود را بیاورند تا در کمیسیون جمع بندی نهایی صورت بگیرد.

عضو کمیسیون برنامه  و بودجه تصریح کرد: پیشتر طرحی از سوی تعدادی از دوستان از جمله آقای مصری به کمیسیون آمد و در کمیته اقتصادی درباره آن صحبت شد و مورد پذیرش قرار نگرفت. لذا قرار است طرح جایگزین از سوی آقای توکلی به کمیسیون ارائه شود.

وی با بیان این که کمک های در نظر گرفته شده برای اقشار کم درآمد جامعه به صورت کارت الکترونیکی و سبد کالای خانوار به آن ها ارائه خواهد شد، ادامه داد: این کمک ها جدای از مبحث هدفمندی و یارانه نقدی و به صورت موازی به اقشار ضعیف جامعه ارائه می شود.

قادری درباره این که این موضوع در دستور کار دولت و یا کمیته مشترک مجلس و دولت قرار دارد یا خیر؟ گفت: بنده از این موضوع اطلاعی ندارم و بهتر است از دوستانی که در این جلسه حاضر بودند، بپرسید.

وی در عین حال یادآوری کرد که ممکن است این نگاه برای انجام کمک به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه به دلیل برخی مشکلات اقتصادی، در جاهای دیگر هم وجود داشته باشد. شاید مشکلات اقتصادی و تورم موجود که سختی های زیادی را به اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه وارد می آورد، باعث شود در ارائه کمک های کالایی به این قشر تسریع شود.

پیش از این اخباری مبنی بر انجام توصیه هایی به مجلس و دولت برای حل هرچه زودتر مشکلات اقتصادی و معیشتی اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه بویژه در آستانه سال جدید منتشر شده بود که بر اساس آن کمیته مشترک این 2 قوه تشکیل شده و جلسات خود را از چهارشنبه شب تاکنون ادامه داده است.

گفته می شود، این طرح برای 2 دهک پایین درآمدی در نظر گرفته شده است و کمیته مشترک مجلس و دولت به دنبال تحقق آن هستند.
[ ] [ ] [ hwdlt ]
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب